O NÁS

SAPTA, a.s. zapína moderný svet svojim klientom v najrôznejších oblastiach informačných technológií. Zjednodušuje tým ich biznis a skvalitňuje ich služby pre koncových zákazníkov. Svoje produkty a riešenia poskytuje súkromnému aj štátnemu sektoru na Slovensku, v Rakúsku, Česku, a Maďarsku. V SAPTA kladieme najväčší dôraz na „business continuity“, teda na efektívne nastavenie systému, ktoré predchádza respektíve minimalizuje šancu výpadku technológií. Chránime tým biznis našich klientov pred nepríjemnými situáciami s priamymi finančnými dopadmi.

Naše výhody pre Vás

Flexibilita

Vytvárame pružné IT riešenia pre organizácie s rastúcimi alebo premenlivými požiadavkami na IT. Prispôsobujeme sa vašim konkrétnym potrebám a nastavujeme optimálny model spolupráce.

Spoľahlivosť

Spoločnosť SAPTA preberá plnú zodpovednosť a ručí za poskytnutú službu a jej kvalitu. Všetky produkty a služby prechádzajú podrobným interným testovaním predtým ako sa spustia do prevádzky.

Zníženie nákladov

Spoločnosť SAPTA, a.s. vám ušetrí finančné zdroje efektívnym implementovaním najnovších technológií. Získate tým možnosť alokácie uvoľnených zdrojov na hlavné zamerania firmy.

Ušité na mieru

Využívame najnovšie technológie na trhu, ktoré upravujeme pre individuálne potreby každého klienta. Pri zvolení konkrétneho riešenia hľadíme v prvom rade na efektivitu a funkcionalitu IT.

Dohodnite si stretnutie

info@sapta.sk

Šoltésovej 14, Bratislava