Software

Rozumieme požiadavkám našich klientov. Poskytujeme im služby v rámci vývoja a dodávok softwaru. Zameriavame sa na pochopenie prevádzkovej situácie v kontexte s informačným systémom, aby sme plne zohľadnili ich potreby. Poskytujeme kvalitné riešenia, ktoré sú však jednoducho ovládateľné.

Výhody riešení a služieb v oblasti software

Ušité na mieru

Využívame najnovšie technológie na trhu, ktoré upravujeme pre individuálne potreby každého klienta. Pri zvolení konkrétneho riešenia hľadíme v prvom rade na efektivitu a funkcionalitu softwaru.

Integrácia

Poskytujeme riešenia pre integráciu viacerých programov, čím vzniká synergia ich využitia. Integrácia sa implementuje pri klientoch s náročnejšou infraštruktúrou IT, ktorým dokáže výrazne znížiť celkové náklady na správu IT systémov.

Údržba

Vyvíjame a poskytujeme software, ktorý je udržiavaný a aktualizovaný po dobu, ktorú si vyžaduje konkrétny klient. Údržba sa dá periodicky nastaviť a záleží na technickej náročnosti samotného sotwaru.

Podpora

Všetky nami poskytnuté a vyvinuté softwary dávame klientom so spoľahlivým servisom a nepretržitou technickou podporou. Niektoré problémy vieme odstrániť v online priestore, iné akútnou návštevou klienta predtým, ako by vznikli nepríjemné škody.

Naše riešenia v oblasti softwaru

Poradenstvo o softwarových riešeniach

Dodávky softwarových licencií

Vývoj softwaru

Softvér ako Služba (SaaS)

Dohodnite si stretnutie

info@sapta.sk
Šoltésovej 14, Bratislava